Neringa FM

Tinklinis, tenisas ir muzika – BEACHBALL FEST 2018

2018 metais Liepos 6-8 dienomis surengsime galingą saulės, muzikos, paplūdimio tinklinio ir teniso šventę Neringa FM Beachball FEST 2018. Ne bet kur, o žinoma Nidoje! Jūra, smėlis, paplūdimio tinklinio turnyras, paplūdimio teniso turnyras, naktinis tinklinis, beach party, koncertai, laimingi draugai ir fantastiška nuotaika!

Naujas sezonas atneša nemažai permainų, apie kurias norime jums pranešti iš anksto. Visų pirma – paplūdimio tenisas. Kadangi Beachball Fest 2018 yra ne tik sporto ir turiningo laivalaikio šventė, bet ir sportiško gyvenimo būdo mada, šiemet prie mūsų fiestos prijungiame ir šios, sparčiai populiarėjančios sporto šakos/ laisvalaikio pramogos turnyrą.

Pakitęs tinklinio turnyro formatas

Antra sezono naujiena – paplūdimio tinklinio turnyro formatas. Šiemet žaisime mišriose komandose 3 prieš 3. Pagrindinė mūsų turnyrų taisyklė lieka nepakitusi – kiekvienoje komandoje turės būti bent viena mergina, tačiau žaisime ne 4 prieš 4, kaip tai darėme 10 metų iki šiol, bet 3 prieš 3. Komandje negalės dalyvauti daugiau kaip vienas profesionalus tinklininkas.

Paplūdimio tinklinio ir teniso mėgėjų lygis pastaruoju metu ženkliai pakilo. Lietuvos didmiesčiuose atsirado nemažai naujų uždarų paplūdimio sporto arenų, kur tinklinio ir teniso aistruoliai treniruojasi ištisus metus, o tai sąlygoja geresnę jų fizinę formą ir taisyklingesnį žaidimą. Norėdami įtraukti kuo daugiau žmonių į paplūdimio tinklinį, savo turnyruose sudarome sąlygas varžytis įvairaus lygio sportininkams, tačiau mylime ir negalime nusisukti nuo gerai žaidžiančių tinklininkų. Būtent dėl šių sąlygų šiemet nusprendėme visiems pasiūlyti kompromisą, organizuodami Beachball Fest paplūdimio tinklinio mėgėjų turnyrą, žaidžiant mišriose 3 žaidėjų komandose.

Pakitusi programa

Šiemet taipogi laukia pakitusi šventės programa. Kadangi Liepos 6-oji yra ne darbo diena, o mėgautis tinkliniu, tenisu ir vasara norime su jumis kartu visas 3 laisvas dienas, palikdami sekmadienį atsipalaiduoti, šiais metais adaptuojame šventės programą atitinkamai. Jau penktadienį, Liepos 6, pradėsime sporto mėgėjų turnyrus, visą dieną paplūdimy kovodami grupėse, šeštadienį, Leipos 7, stipriausios komandos susirungs atkrintamosiose kovose ir sužais finalus. Šeštadienio naktį laukia naktinis paplūdimio tinklinio turnyras ir pašėlęs ‘beach party’ su gyvos muzikos koncertu. Sekamdienį, Liepos 8 dieną visi susitiksime paplūdimy pailsėti, turėsime galimybę iškviesti į aikšteles stipriausius ir susirungti su turnyrų prizininkais, besidalindami savaitgalio įspūdžiais.

Išankstinę komandų registraciją pradėsime Birželio 11 dieną. Šiemet daug dėmesio skirsime renginio kokybei, todėl šiuo metu intensyviai ieškome mūsų fiestos rėmėjų ir savanorių. Jeigu esate vienas iš jų ir norite eiti koja kojon su smagiausia sporto fiesta gražiausiame Lietuvos kampeyje – nesidrovėkite ir susisiekime. Savanoriai turi išmanyti paplūdimio tinklinio ar teniso taisykles, o rėmėjams jokių reikalavimų neteikiame 🙂 Faktas tas, kad ir vieni ir kiti turės daug privilegijų ir gaus daug dėmesio 😉

Treniruokitės, ikiki!

Renginio promo Facebooke

 

Čia rasite mūsų mielų muzikantų, kurie džiugins mus savo linksmomis melodijomis šventės metu, Promo miksus: