Neringa FM

Skirkite 2% GPM melomanų radijai

Neringa FM logo

Prisitaikydama prie šiuolaikinės visuomenės poreikių, Neringa FM skleidžia nerūpestingą laisvalaikio garso takelį visam pasauliui internetu. Radijo stotis groja visą parą, įvairią idomią muziką iš skirtingų pasaulio kampelių, viešina pasišventusių melomanų kūrybą, muzikines radijo laidas, bei vertus dėmesio renginius, kurie vyksta visoje Lietuvoje.

MUZIKA

Mes mylime muziką. Kiekvieną dieną mes klausomės daug idomios muzikos, sukurtos skirtinguose pasaulio kampeliuose, atrenkame ją ir keliame į Neringa FM eterio grojaraštį tam, kad jūs galėtumėt gyventi savo fantastišką gyvenimą su puikiu muzikiniu takeliu. Mūsų eteris puikuojasi nuostabiais džiazo, hip hop, funk, reggae, indie, soul, cumbia, folktronic, electronic ir pop stilių kūriniais, sukurtais su meile, pasišventimu ir neblėstančia aistra muzikai. Mūsų gyvenimas – tai muzika, o muzika – tai gyvenimas!

ŽMONĖS

Mūsų radija vienija keliolika pasišventusių melomanų, kurie be jokio užmokesčio renka mūsų klausytojams muziką ir kuria autorines laidas kiekvieną savaitę. Meilė muzikai yra variklis, kuris mus veda pirmyn, todėl siekiant išlaikyti jį gerai veikiantį, prašome jūsų deramai rūpintis, kad jis galėtų suktis ir suktis. Prašome jo klausytis, komentuoti jo darbą, paglostyti arba paprašyt suremontuoti. Tai visad galite padaryti parašydami mums atsiliepimus ir bent vieną kartą metuose skirti dalį savo sumokamų mokesčių mūsų gerovei palaikyti. Žemiau yra pateikiamas

“KNOW HOW” ir “STEP BY STEP” instruktažas, kaip paprasta skirti mums 2% nuo savo GPM.

Nuoširdžiai dėkojame! Malonaus klausymo!

Neringa FM