Neringa FM

Beachball Fest 2019: saulės, muzikos ir sporto mėgėjų FIESTA

Beachball Fest 2019 – saulės, muzikos, paplūdimio tinklinio ir teniso mėgėjų fiesta Nidoje šį vasaros sezoną planuojama Rugpjūčio 10-11 dienomis ir naktimis.

Beachball Fest 2019. Jau 12 metus mūsų organizuojamos tinklinio mėgėjų šventės išaugo į paplūdimio tinklinio, teniso, saulės ir muzikos festivalį. Unikalūs renginiai gražiausioje Lietuvos vietoje suburia daugybę laimingų žmonių iš visos Lietuvos, mėgstančių gerą muziką ir sportą.

Viso savaitgalio trukmės šventės orientuotos į linksmus žmones, paplūdimio tinklinio mėgėjų turnyrą, paplūdimio teniso turnyrą, šokti skatinančią muziką ir nesibaigiančią puikią nuotaiką. Švenčių metu paplūdimy nuolat groja DJ’ai, vakare – naktinis tinklinio turnyras ir “Beach party” su gyvo garso koncertu. Sekančią dieną atkrintamosios varžybos, finalai ir apdovanojimų ceremonijos.

Beachball FEST 2019: Rugpjūčio 10-11 dienomis – šiaurinis Nidos paplūdimys, greta Kupolo.

Tikimės, kad vasara Rugpjūčio pradžioje bus pilnai įsibėgėjus ir mes pilnai galėsime mėgautis šia unikalia džiaugsmo fiesta gražiausioje Lietuvos vietoje!

Pernai išbandytas paplūdimio teniso turnyro prijungimas prie mūsų tinklinio Fiestos pasiteisino, todėl šiemet šios, sparčiai populiarėjančios ir prieinamos kiekvienam sporto šakos mėgėjai kviečiami kovoti dėl geriausių titulų dar didesniu sąstatu. Planuojami moterų ir vyrų dvejetų turnyrai.

Ankstesnio sezono paplūdimio tinklinio turnyrų formatas 3×3 taip pat pasiteisino tad ir šiemet žaisime mišriose komandose 3 prieš 3. Pagrindinė mūsų turnyrų taisyklė lieka nepakitusi – kiekvienoje komandoje turės būti bent viena mergina ir tai užtikrins puikų reginį ant įkaitusio Nidos smėlio. Komandoje taip pat negalės dalyvauti daugiau nei vienas profesionalus tinklininkas.

Paplūdimio tinklinio turnyro 3×3 dalyvių skaičius: 50 komandų;

Paplūdimio teniso dalyvių skaičius: 50 komandų.

Šventė prasidės šeštadienio vidurdienį ir baigsis sekmadienio popietę. Laukia ilgas Rugpjūčio savaitgalis su tinkliniu, tenisu, plačiom šypsenom, fantastiška muzika ir linksmais bendraminčiais pačioje gražiausioje Lietuvos vietoje.

PRASIDĖJO KOMANDŲ REGISTRACIJA! Išankstinė registracija užtikrina jūsų patekimą į turnyrus ir leidžia mums tinkamai pasiruošti jūsų priėmimui. Išankstinės registracijos pabaiga Liepos 31. Po šios datos, registracijos mokestis bus didesnis.

Prisijunkite prie info sklaidos mūsų Facebook’e

Pernai metais viskas atrodė taip: